O nas

O nas2023-10-17T18:26:38+02:00

Centrum Diagnostyki Obrazowej mieszczące się przy ul. Henryka Sienkiewicza 36 w Gorlicach świadczy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki obrazowej.

Placówka wyposażona została w nowoczesną aparaturę medyczną, która gwarantuje wysoką jakość usług
i zapewnia komfort pacjentom. Wykonujemy badania USG i RTG, Densytometrię zarówno prywatnie, jak i na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza. Posiadamy umowę z Zakładami Opieki Zdrowotnej, których listę można sprawdzić w cenniku. Badania przeprowadzają specjaliści posiadający bogate doświadczenie w tym zakresie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji terminu.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy szerokie spektrum badań diagnostycznych. Dysponujemy pracownią diagnostyki obrazowej wyposażoną w zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny, który stanowi doskonałe narzędzie diagnostyczne. Gwarantuje wysoką jakość usług oraz zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjentom. Umożliwia odpowiednio wczesne wykrycie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości i w razie konieczności szybkie podjęcie leczenia.

W naszym Centrum każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i wysoki standard opieki. Personel wyróżnia wyjątkowa zdolność empatii i gotowość do pomocy. Badania przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie służą fachową poradą, a wyniki są dostępne w krótkim czasie po wykonaniu badania. Pacjenci mogą oczekiwać pełnej i zrozumiałej informacji o stanie swojego zdrowia oraz wskazówek co do dalszego postępowania.  

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Diagnostyki oberazowej w Gorlicach) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Diagnostyki oberazowej w Gorlicach) jedynie do kontaktu ze mną.